Styrelsen

Styrelsemedlemmar 2020

Sven Gustavi, ordförande, programsekreterare, kontakt klimatfrågor.           svgu48@gmail.com  070-170 64 21

Christel Kvant, vice ordförande, kontakt trädgårdsfrågor. christel.kvant@telia.com  070-220 08 78

Tom Svensson, sekreterare, kontakt havs- och vattenfrågor tom.svensson999@gmail.com  072-239 99 19

Birgitta Hammar, kassör.                                                               birgitta@presense.se  070-335 21 42

Martin Almroth, kontakt naturvårdsfrågor.                 martin.almroth@kubikskolan.se 073-830 98 84

Mikael Fahlman, PR-ansvarig.                                          mikaelfahlman@outlook.com  070-351 31 40

Gunnel Jansson, ledamot.                                                     gunnelirma@comhem.se  070-313 88 05

Annika Jonasson, ledamot.                                            annika72jonasson@gmail.com  070- 282 37 55

Richard Nilsson, ledamot.                                           richrichardnilsson@hotmail.com  073-180 22 19

Karin Nilsson Jungermann, materialansvarig, kontakt miljöfrågor med Handla miljövänligt                                                 kn_jungermann@yahoo.se  070-534 65 56

Tobias Olofsson, ledamot.                                                       t.c.olofsson@gmail.com  070-683 76 83

Ann Piates, medlemsansvarig                                                   pian61ann@gmail.com 072-022 20 64

Jan-Erik Hederås, hedersmedlem kontakt florafrågor                 je.hederas@telia.com  076-816 13 06